Przejdź do treści
Oferta

Usługi Inspektora Ochrony Danych

Bądź na bieżąco

Świat pędzi nieustannie, aby nadążyć za nim należy go uważnie obserwować, cyberbezpieczeństwo oraz ochrona danych osobowych nigdy nie były tak ważne jak dziś. Zapraszam do zupełnie darmowego źródła informacji jakim jest strona z aktualnymi zagrożeniami i trendami w dziedzinie bezpieczeństwa.

outsourcing IOD

Umiejętność łatwego i swobodnego przekazywania wiedzy to bardzo ważna cecha IOD, od nastu lat szkolę pracowników z różnego zakresu informacji od merytorycznych szkoleń z prawa po szkolenia techniczne. Jeżeli szukasz doświadczonego i profesjonalnego inspektora, który będzie solidnym oparciem dla Twojej jednostki, proszę zapoznaj się z moją ofertą

Audyt zgodności

Same dokumenty i procedury nie zapewnią zgodności z przepisami, bez szkoleń i audytów każdemu zdarzy się wpadka, reaguj nim będzie za późno. Najlepszą formą działania prewencyjnego są audyty i niezapowiedziane kontrole. 

Chcesz wiedzieć więcej?

Cytaty

Stało się zatrważająco oczywiste, że nasza technologia przewyższyła nasze człowieczeństwo.
Albert Einstein
Zanim staniesz się zbyt oczarowany ślicznymi gadżetami i hipnotyzującymi obrazami wideo, pozwól, że przypomnę Ci, że informacja to nie wiedza, wiedza to nie mądrość a mądrość to nie przewidywanie. Każda wyrasta z kolejnej a potrzebujemy ich wszystkich.
Arthur C. Clarke
POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?

ZAPRASZAM DO KONTAKTU

Skip to content