Przejdź do treści

współpraca z portalem prostetorodo.pl

  • przez

Bardzo miło mi poinformować, że podjąłem współpracę z portalem prosteToRODO.pl w szerszym zakresie niż do tej pory, a więc możecie się spodziewać jeszcze więcej artykułów mojego autorstwa oraz kolejnych dokumentów przygotowanych przeze mnie.

Jeszcze raz dziękuję Dominikowi Spałek za nawiązanie współpracy i mam nadzieję, że portal prosteToRODO.pl stanie się liderem na rynku portali dostarczających wiedzę z zakresu RODO.

Najbliższy artykuł jaki jestem w trakcie tworzenia będzie dotyczył relacji pomiędzy Szkołą (dyrektorem), organem prowadzącym oraz pielęgniarką, dentystą, lekarzem w szkole.

Portal ProsteToRODO.pl pierwotnie zajmował się tylko tematyką RODO w sektorze podmiotów medycznych, aktualnie wraz z rosnącym zainteresowaniem oraz zapotrzebowaniem czytelników zakres tematyczny portalu znacząco się poszerzył m.in. o tematykę oświatową oraz podmiotów prywatnych.

Zachęcam do sprawdzenia wszystkich informacji na temat portalu prosteToRODO.pl 

Jako prezent na rozpoczęcie współpracy, każdy kto będzie chciał na portalu skorzystać z materiałów płatnych niech poda przy zamówieniu kod: MSVS, a otrzyma rabat.

Dodaj komentarz

Skip to content